Subpage slider

Finał Miss Śląska 2020

Finał Miss Śląska 2020

Hotel ✯✯✯ Vesta gospodarzem gali finałowej.

2 sierpnia 2020 roku w Hotelu Vesta odbył się Finał Miss Śląska i Miss Śląska Nastolatek. Finalistki odpoczywały, zwiedzały i zacieśniały swoje przyjaźnie w czarującej atmosferze Beskidu Żywieckiego, w gminie Jeleśnia, położonej 10 km od Żywca.

Najpiękniejsze Ślązaczki gościły w pierwszych dniach sierpnia, w Hotelu ✯✯✯ Vesta. Komfortowe pokoje pozwalały na wypoczynek, Restauracja Vesta oraz Stara Karczma rozpieszczały podniebienia a siłownia i spa hotelowe regenerowały ciało.

Finalistki wypoczęte ale i bardzo przejęte wzięły udział w gali finałowej, która miała miejsce w niedzielne popołudnie, niestety bez udziału publiczności. Bezpośrednią transmisję można było śledzić na bieżąco w sieci, gdzie trwało również głosowanie SMS-owe.

Miss Śląska 2020 została 20-letnia Natalia Ciekańska z Zabrza, natomiast tytuł Miss Śląska Nastolatek 2020 zdobyła 17-letnia Laura Walczak z Lędzin.

Nasz Hotel również wybrał swoją miss, 20-letnią Wiktorię Gacek, która otrzymała tytuł Miss Hotelu ✯✯✯ Vesta 2020.

Wszystkim finalistkom serdecznie gratulujemy i zapraszamy ponownie do wypoczynku w naszym hotelu.

Dziękujemy naszym partnerom za pomoc w organizacji całego pobytu finału Miss Śląska i Miss Śląska 2020.

Calendar icon 18 listopada 2020
V sygnet

Ostatnie posty

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.