Subpage slider

Pobyt z dzieckiem

Dzieci w Hotelu Vesta nie będą się nudzić, ponieważ w okresie letnim mogą spożytkować swoją energię w ogrodzie hotelowym. Zielona trawka zachęca do biegania po trawie lub gry w piłkę czy innych zabaw na świeżym powietrzu. Najmłodsi mogą bawić się w piaskownicy, huśtać na huśtawce lub zjeżdżać na zjeżdżalni. Dzieci wraz z rodzicami mogą zażywać kąpieli w naszym stelażowym basenie ogrodowym.
Rodzice w tym czasie mogą wypoczywać na trasie hotelowym, pić pyszną kawę w altanie ogrodowej lub opalać się na hotelowych leżakach.

W czasie deszczu dzieci mają do dyspozycji sale zabaw przygotowane do ich dyspozycji. Dla najmłodszych jest pokój zabaw z klockami, książeczkami, malowankami i sympatycznymi pluszakami, starsze natomiast mają salę z konsolą, piłkarzyki albo gry planszowe.
Dużym udogodnieniem dla rodzin z dziećmi jest aneks kuchenny, gdzie można zrobić dzieciom coś ciepłego do picia lub wyprać zabrudzone ubranka. W aneksie znajduje się również lodówka do dyspozycji gości.

W okolicy Hotelu Vesta znajduje się gminny plac zabaw oraz dwie plaże nad rzeką Koszarawą.
Zimowe miesiące to prawdziwy raj dla rodzin z dziećmi. Rodzice najczęściej uprawiają sporty zimowe wraz ze swoimi pociechami. Zobaczcie naszą zakładkę „Okoliczne atrakcje” znajdziecie tam mapę z najważniejszymi wyciągami na Pilsko. Dzieci, które jeszcze nie umieją jeździć na nartach opanują tą sztukę do perfekcji korzystając ze szkółek narciarskich lub przedszkola narciarskiego takich jak np. Dimbo.

Niezapomnianą, zimową atrakcją jest kulig. Pędzą konie, skrzypi śnieg, mróz szczypie po nosie a Wy w saniach z pochodniami, pędzicie przed siebie a drzewa w bajecznej, zimowej scenerii mijają obok. Zmarznięci, ale szczęśliwi docieracie do góralskiej wiaty, gdzie rozgrzejecie się przy ognisku, zjecie pyszna kiełbaskę, dzieci napiją się herbaty a rodzice smacznego grzańca. Z nami możesz to przeżyć.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.