Subpage slider

Imprezy integracyjne

Baw się razem z nami.

Integracja w Hotelu ✯✯✯  Vesta to zabawa połączona z kulinarnym uniesieniem. Planujesz zorganizować wyjazd integracyjny dla swoich pracowników, spotkanie z przyjaciółmi czy imprezę rodzinną? Nasz hotel jest idealnym miejscem do tego, 65 miejsc noclegowych, 2 sale konferencyjne, restauracja hotelowa, Stara Karczma, tarasy i ogród hotelowy pozwolą na przygotowanie Twojej wymarzonej uroczystości.

W Hotelu ✯✯✯ Vesta gościliśmy firmy z każdego zakątka Polski, fanów off road między górami ze swoimi wspaniałymi samochodami czy organizatorów Miss Śląska 2020. Hotel ✯✯✯ Vesta był gospodarzem Gali Finałowej Miss Śląska 2020.

Chcesz wypróbować dania kuchni śródziemnomorskiej w Restauracji Vesta a może masz ochotę na kuchnię regionalną w XVII-wiecznej Starej Karczmie, najstarszej karczmie w Polsce?

Integracja dla pracowników, konferencje, szkolenia czy spotkania z przyjaciółmi w otoczeniu beskidzkiej przyrody to niezapomniane przeżycie.

Skontaktuj się z nami. Przygotujemy ofertę specjalnie dla Ciebie.
Hotel ✯✯✯ Vesta
Napisz na adres: vesta@ckwvesta.pl
Zadzwoń +48 338 636 506 lub 607 530 225

Wybierz pakiet idealny dla Ciebie

180.00 zł

Czerwcowy weekend w Beskidach

Wyobraź sobie łąkę w górach, poczuj zapach skoszonej trawy

195.00 zł

Majówka w Beskidach

Hotel ✯✯✯ Vesta w Jeleśni zaprasza. Z myślą o Naszych

519.00 zł

Czekoladowa Rozkosz

Czekoladowa Rozkosz dla Niej i dla Niego. Każdy z nas, od czasu

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.