Subpage slider

Spa & wellnesse

Wypoczywać w Beskidach, to nie tylko wycieczki i wędrówki po górach, wyjazd do Korbielowa czy Żywca ale także masaże lub zabiegi upiększające.
Relaks dla ciała i wyciszenie umysłu to podstawa dobrego wypoczynku.
Odwiedź nas i poczuj się dopieszczony.

Strefa spa & wellness w Hotelu ✯✯✯ Vesta to oaza relaksu w samym centrum Jeleśni. Profesjonalne podejście do pielęgnacji, to gwarancja, że w nowoczesnych i eleganckich wnętrzach każdy znajdzie coś dla siebie.
Odpowiednie zabiegi pomagają zrelaksować zarówno zmęczone ciało, jak i ukoić zmysły. Nasze oferta usług spa & wellness pozwala zadbać nie tylko o właściwą kondycję całego ciała (nawilżanie, odżywianie i ujędrnianie skóry), ale i umysłu (relaksacja, odstresowanie, pobudzenie lub uspokojenie).

O Państwa kondycję zadbamy w siłowni wyposażonej w profesjonalny sprzęt tj. bieżnia, rowery, orbitreki, atlas do ćwiczeń siłowych na różne partie mięśniowe, natomiast - dla zmęczonych zaproponujemy ożywcze działanie sauny suchej, łaźni parowej, natrysków z biczami szkockimi, leczniczy masaż w wannie spa, czy odprężenie w gorących promieniach naszego solarium. Uzupełnieniem ofert usług rekreacyjnych są masaże oraz zabiegi kosmetyczne.

WANNA SPA

Wanna Spa z hydromasażem SPA - Saunus Per Aquam, czyli „zdrowie przez wodę”
Woda dla ciała jest tym, czym marzenia dla duszy - może ukoić i relaksować lub pobudzić do aktywności, stymulować do działania.
W naszym centrum spa & wellness możecie Państwo zrelaksować się korzystając z leczniczego masażu w Wannie Spa, która została zaprojektowana dla 6 osób. Wanna wyposażona jest w siedem różnorodnych typów dysz począwszy od Motomasażu wraz z dyszami szyjnymi, biczy podwodnych aż do masażu stóp.

ŁAŹNIA PAROWA

Kąpiel w łaźni parowej to doskonała forma relaksu jaką stosowali już Rzymianie. Łagodna temperatura (ok. 50°C) i bardzo wysoka wilgotność względna (100%) stanowią prawdziwy masaż dla ciała, obniżają napięcie mięśni i odprężają umysł. Pobyt w kabinie uprzyjemnia podgrzewane siedzisko, a przede wszystkim aromatyczna para. To relaks dla ciała i zmysłów.
Komfortowa temperatura w łaźni pozwala na korzystanie z jej dobrodziejstw tym wszystkim, którzy źle znoszą gorące powietrze sauny. Dzięki panującym tam warunkom możliwe jest o wiele dłuższe korzystanie z jej regeneracyjnych walorów, niż w saunach tradycyjnych. Jednorazowa kąpiel w łaźni może przeciągnąć się aż do kilkudziesięciu minut – w saunie tradycyjnej nie trwa dłużej niż 15 minut.

SAUNA SUCHA

Pomieszczenie sauny rozgrzewa się do temperatury 95° Celsjusza. Wilgotność w pomieszczeniu wynosi około 10 %. W saunie można przebywać kilkanaście minut, potem należy ochłodzić się w wodzie. Cykl należy powtórzyć 2-3 razy.

CO DAJE SAUNA:

  • sauna odtruwa nas ze szkodliwych toksyn i oczyszcza organizm,
  • wzmaga odporność i hartuje,
  • poprawia krążenie krwi,
  • wprawia w dobry nastrój, relaksuje, rozluźnia
  • wreszcie - wyszczupla (w czasie jednego pobytu w saunie możemy stracić ok. 300 kcal - tyle, ile po przebiegnięciu 4 km).

Dla osób aktywnych sportowo i pragnących poprawić kondycję czekają bogato wyposażone dwa pomieszczenia siłowni.
Seans w solarium wpływa na poprawę naszego nastroju. W naszym klimacie, gdy często odczuwamy brak światła słonecznego, nawet kilka minut w świetle sztucznego słońca może poprawić humor, a na pewno z wyzłoconą skórą jesteśmy bardziej atrakcyjni. Kilka minut w świetle sztucznego słońca pobudza wytwarzanie hormonów szczęścia – endorfin.

Wybierz pakiet idealny dla Ciebie

155.00 zł

Cennik pokoi

Pokój 2 osobowy Standard (2 łóżka pojedyncze) -310 zł/ dobę

190.00 zł

Rodzinne wakacje

Hotel Vesta, Świetlica i Klub Sylaba zapraszają na Półkolonie w S

185.00 zł

CZTERY PORY ROKU - Lato 2023

,,Bo lato to pasja, wspomnienia, lekka bryza, słońce, które pr

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.